top of page

Gönderime Açık: Academic Research & Reviews in Art, Design, Architecture and Fashion

Academic Research & Reviews in Art, Design, Architecture and Fashion Breaking Creative Boundaries

Editor: Prof. Dr. Anna MELNIKOVA


Yayınevi: Global Academy Yayınevi (Akademik yükselme, Doçentlik başvuru ve akademik teşvik kriterlerine uygundur)


Kitaba ve her bölüme doi numarası atanacak olup EBSCO indeksine gönderilecektir. Kitap basılı şekilde yayınlanacak olup her bölüm özeti erişime açık olacaktır. Her yazara 2 adet ücretsiz kitap gönderilecektir.


Son Gönderim Tarih: 30 Kasım 2023

Yayın Tarihi: 31 Aralık 2023


Çalışmaların Gönderimi Çalışmalar globalyayinlari@gmail.com adresine “tek ve aynı e-mail” içerisinde aşağıda belirtilen 4 dosya halinde gönderilmelidir;1. Kitap Bölümü Çalışması indir (*Word belgesi formatında ve yazım kurallarına uygun olarak oluşturulmalıdır.)


2. Yayın Bilgi Formu indir (*Her alanı mutlaka eksiksiz doldurulmuş olmalıdır.)


3. İntihal Raporu (*“Turnitin”, “Ithenticate”, programlarında kaynakça hariç en fazla % 20 ve altı benzerlik olmalıdır. Tezlerden üretilmiş çalışmalarda intihal raporu aranmaz ancak çalışmanın ilk sayfasında dipnot olarak danışman dahil tezin künye bilgileri sunulmalıdır.)


4. Sözleşme Formu (*Çıktı alınıp, bilgiler doldurulmalı, ıslak imza ile taranıp JPEG, PNG veya PDF formatlarında yüklenmelidir. Bölümünüz kabul olduğunda tarafınıza gönderilecektir) 5. Ödeme Dekontu (*Ödeme tarihi ve yazar ismi mutlaka belirtilmelidir.)


Ödeme Eser gönderimi sırasında değerlendirme sonucu kabul veya ret şartına bağlı olmaksızın 1800 TL olarak ücret alınır. Ödemeye dahil olan hizmetler; Dizgi, revize, grafik, mizanpaj, basım-dağıtım ve tanıtım süreçlerini kapsar. Yayına kabul edilmeyen bölümlerin ücreti basım süreci tamamlandıktan sonra iade edilir.


TÜRK LİRASI HESABI HAVALE BİLGİLERİ

GLOBAL ACADEMY YAYINCILIK VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

IBAN NO: TR870006200048300006283310

BANKA: GARANTİ BANKASI

bottom of page