top of page

28 Ocak 2013 yılında New Jersey/ Amerika’ da kurulan yayınevimiz basım dağıtım faaliyetlerinin yanı sıra 30 Eylül 2019 tarihinde itibariyle yine Lewes/Amerika’ da dijital yayıncılık faaliyetlerine yoğunlaşmıştır.

09.06.2022’de de her bilim alanından ve farklı ülkelerde görev yapan uzman akademik kadrosu ile Türkiye’de dergi-kitap yayıncılık faaliyetlerini ve danışmanlık hizmetlerini sürdürmeye ayrıca ulusal ve uluslararası kongrelere ve çevrimiçi akademik eğitimleri de desteklemeye devam eden “uluslararası yayınevi kriterlerine sahiptir”.

 

Global Academy, 2020 yılından itibaren uluslararası ICSSIET Kongreleri de düzenlemektedir. ICSSIET Kongreleri, farklı bir üniversitelerin ev sahipliğinde gerçekleşmekte olup yerli ve yabancı akademisyen ve araştırmacıyı ağırlamaktadır.

Global Academy tarafından ayrıca yüksek lisans ve doktora tez çalışmaları da hakem ve editör kurulumuz tarafından incelenmekte ve basılmakta ayrıca yayınlanan akademik kitaplar ulusal ve uluslararası üniversitelerin kütüphanelerine gönderilmektedir.

Ticari Ünvanı:  GLOBAL ACADEMY YAYINCILIK VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Ticaret Sicil No: 476046
Ticaret Sicil Müdürlüğü: ANKARA TİCARET SİCİLİ MÜDÜRLÜĞÜ
Mersis No: 0396147283100001
Şirket Adresi:  KONUTKENT MAH. 2955 CAD. OYAK BLOK NO: 8 İÇ KAPI NO: 6 ÇANKAYA / ANKARA
İşletme Sahibinin Hüviyeti: LİMİTED ŞİRKET
İnternet Sitesi Adresi: https://www.globalacademy.com.tr/

bottom of page